Неділя, 29.03.2020, 02:20 | Вітаю Вас Гість

ХРИСТИЯНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ

Каталог сайтів

Головна » Каталог сайтів » Українська греко-католицька Церква » Офіційні сайти

Християнський молодіжний сайт «ДивенСвіт»
http://www.dyvensvit.org 16.06.2011, 16:58
«Ви можете жити так, ніби усе в цьому світі – ДИВО!» – під таким гаслом на початку листопада відкрився молодіжний християнський інформаційно-пізнавальний сайт «ДивенСвіт». Із сайтом, який започатковано під патронатом Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, можна познайомитися за адресою www.dyvensvit.org.

Сайт розвиває команда молодих волонтерів, які працюють в різних галузях – від інформаційних технологій і журналістики до економіки та юриспруденції. Цих хлопців і дівчат об’єднує прагнення поділитися з іншими молодими людьми відчуттям Божої присутності й любові у цьому світі – тим, що робить його справжнім дивом.

А ще, разом із усіма, хто забажає долучитися до спільноти «ДивенСвіту», його творці хочуть будувати християнський молодіжний майданчик для спілкування в Інтернеті. Адже на сайті, окрім актуальних новин і анонсів з релігійного, суспільного життя, науки і освіти, політики, економіки, культури, спорту й туризму, можна знайти теми для дискусії у форумі або чаті, поставити запитання і отримати кваліфіковану відповідь священика, психолога, богослова, відкрити для себе життя молоді в Церкві загалом й в конкретних єпархіях та парафіях УГКЦ зокрема. Відчути себе частиною християнської родини допоможе й рубрика «Прохання про молитву»; щоденний дороговказ пропонують рубрика «Читання Святого Письма» і церковний календар на кожен день. Також саме на «ДивенСвіті» подаватиметься якнайдокладніша і найновіша інформація про підготовку й перебіг Світового Дня молоді, який відбудеться в серпні 2011 року в Мадриді.

«Цей сайт – спроба погляду на Божий твір – на світ – молодими очима, очима широко розплющеними, очима, які бачать, аналізують, дивуються, сумують, радіють, – каже о. Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ. – Ми не плануємо ані тепер, ані в майбутньому творити якусь конкуренцію відомим сайтам, зокрема соціальним мережам. Ми хочемо запропонувати християнам, насамперед молодим, разом шукати відповідь на питання про те, якою повинна бути поведінка Інтернет-користувача? Хочемо усі разом відкривати добрі й світлі сторони Інтернету, свідомо відкидаючи увесь негатив. Якщо Ви готові бути з нами – долучайтесь! Ваша думка, Ваш досвід, Ваш талант є дуже важливими!»
Переходів: 2019 | Додав: ostapnew | Рейтинг: 3.3/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Офіційні сайти [13]
Патріархат, митрополії, архиєпархії, єпархії
Релігійні портали, ЗМІ [20]
Релігійні інтернет-портали, ЗМІ
Храми і монастирі [2]
Сторінки храмів і монастирів УГКЦ
Навчальні заклади [4]
Навчальні заклади
Видавництва [1]
Видавництва
Паломницькі центри [1]
Паломницькі центри, організоване паломництво, паломництво, прощі
Новини
Пошук
Форма входу
Друзі сайту

Основа

Християнська МегаТека

The Book

Християнський світогляд

Світло для Сходу

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60
Статистика

statistics

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0