П`ятниця, 26.04.2024, 01:32 | Вітаю Вас Гість

ХРИСТИЯНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ

Каталог сайтів

Головна » Каталог сайтів » Українська греко-католицька Церква

Офіційні сайти [13]
Патріархат, митрополії, архиєпархії, єпархії
Релігійні портали, ЗМІ [20]
Релігійні інтернет-портали, ЗМІ
Храми і монастирі [2]
Сторінки храмів і монастирів УГКЦ
Навчальні заклади [4]
Навчальні заклади
Видавництва [1]
Видавництва
Паломницькі центри [1]
Паломницькі центри, організоване паломництво, паломництво, прощі

У розділі сайтів: 41
Показано сайтів: 1-20
Сторінки: 1 2 3 »

сайт створено для християнської моральної підтримки людей з обмежиними фізичними можливостями (Інвалідів)
Релігійні портали, ЗМІ | Переходів: 1127 | Додав: Гайдар Роман Григорович | Дата: 28.10.2014

Уроки Біблії
Релігійні портали, ЗМІ | Переходів: 2068 | Додав: 111 | Дата: 14.01.2014

Форум на якому можете обговорювати різні питання вашого релігійного (і не лише) життя. Молитви, тексти пісень, видання...
Релігійні портали, ЗМІ | Переходів: 1989 | Додав: - | Дата: 01.05.2012

Основа - портал християнських новин та статей, постійне поновлення інформації.
Релігійні портали, ЗМІ | Переходів: 1987 | Додав: - | Дата: 01.05.2012

Один із найстаріших в Україні релігійних журналів «Місіонар», який виходить і нині, 1 травня святкує свої 115 років. З нагоди цієї дати його керівництво вирішило осучаснити журнал та випускати його також і в електронній версії. Відтепер часопис має власну сторінку - www.misionar.info. Як наголошують видавці, інтернет-видання «Місіонар» - це релігійно-культурне періодичне видання, яке не має аналогів у Україні. А метою проекту є не просте відтворення минулого, але й спроба творення нової дійсності.

«У сучасному світі, коли дедалі більше людей віддає перевагу Інтернету, було вирішено створити електронну версію видання і, в такий спосіб, поєднати довоєнні номери журналу з часописом, відновленим двадцять років тому» — зазначає керівництво журналу.

Видавці «Місіонару» обіцяють, що інформативне наповнення сайту не відрізнятиметься від друкованого видання. Водночас його доповнюватимуть нові рубрики, які передаватимуть історичне минуле крізь призму часу. Зокрема, це стосується розділу «Ретро - світлини». У рубриці «Ретро – місіонар» буде розміщено копії передвоєнних номерів журналу. Також видання матиме архів усіх чисел часопису від першого до останнього (1897 –1944 роки).

Автори проекту – Олена Ковальська та Ігор Чава – запрошують до співпраці духовних осіб, активістів християнських організацій та істориків.
Релігійні портали, ЗМІ | Переходів: 2190 | Додав: - | Дата: 01.05.2012

Сайт для християн, та тих хто ще не вірить у Господа Бога. На сайті ти знайдеш багато доказів Його існування, багато цікавих, правдивих історій, пісні, відеоматеріали. Завітай на сайт і ти дізнаєшся про нашого Творця більше!!!
Релігійні портали, ЗМІ | Переходів: 1860 | Додав: Тарас | Дата: 06.12.2011

Релігійнo-Інформаційна Служба України повідомляє про сучасне релігійне життя в Україні. Це:
 
- актуальні новини про релігійні події;
- детальна інформація про різні релігійні спільноти та їх провідників;
- аналітичні статті та інтерв'ю, калейдоскоп релігійного життя;
- енциклопедичні довідки про релігійне мистецтво, Літургію та про релігійні засоби масової інформації, релігійні студії;
- веб-каталог, документи конфесій і державних органів, електронна бібліотека, релігійна статистика;
- блоги, форуми, веб-конференції;
- релігійний календар та анонси тощо.
 
Релігійнo-Інформаційна Служба України є проектом Інституту Релігії та Суспільства Українського Католицького Університету (Львів, Україна).
 
Фінансову підтримку РІСУ здійснюють: National Endowment for Democracy, Програма демократичних грантів Посольства США в Україні, Фонд Bradley (Bradley Foundation), організація "Допомога Церкві в Потребі" (Aid to the Church in Need).
Релігійні портали, ЗМІ | Переходів: 1450 | Додав: osteen | Дата: 04.11.2011

Розпочав свою діяльність офіційний портал Василіянського Чину Святого Йосафата.

Ви зможете збагатитись цікавою та корисною інформацією, обмінятись думками, поспілкуватись, та просто оригінально провести час на веб-порталі: www.osbm.info. Розробляють сайт ченці Василіянського Чину Святого Йосафата, які присутні в багатьох країнах, на різних континентах.

У своєму привітальному слові (http://osbm.info/?page_id=2016) для відвідувачів сайту отець протоархимандрит Василіянського Чину Василій Ковбич звернув увагу на те, що ченці радо відповіли на заклик Святішого Отця Венедикта XVI про використання новітніх засобів комунікації для поширення християнських ідеалів та цінностей і розробили сайт, де кожен зможе знайти для себе щось особливе і, крім того, матиме можливість ближче познайомитись із Василіянською чернечою родиною, з її структурою, пріоритетними завданнями, харизмами та апостолятом.

Сайт із кожним днем розвивається: додаються нові інформації про діяльність василіянських провінцій у різних країнах світу, офіційні звернення вищих настоятелів, мультимедійні інформації тощо.
Храми і монастирі | Переходів: 2858 | Додав: Повідомив: о.Йоаким Ковальчук, ЧСВВ | Дата: 06.09.2011

«Ви можете жити так, ніби усе в цьому світі – ДИВО!» – під таким гаслом на початку листопада відкрився молодіжний християнський інформаційно-пізнавальний сайт «ДивенСвіт». Із сайтом, який започатковано під патронатом Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, можна познайомитися за адресою www.dyvensvit.org.

Сайт розвиває команда молодих волонтерів, які працюють в різних галузях – від інформаційних технологій і журналістики до економіки та юриспруденції. Цих хлопців і дівчат об’єднує прагнення поділитися з іншими молодими людьми відчуттям Божої присутності й любові у цьому світі – тим, що робить його справжнім дивом.

А ще, разом із усіма, хто забажає долучитися до спільноти «ДивенСвіту», його творці хочуть будувати християнський молодіжний майданчик для спілкування в Інтернеті. Адже на сайті, окрім актуальних новин і анонсів з релігійного, суспільного життя, науки і освіти, політики, економіки, культури, спорту й туризму, можна знайти теми для дискусії у форумі або чаті, поставити запитання і отримати кваліфіковану відповідь священика, психолога, богослова, відкрити для себе життя молоді в Церкві загалом й в конкретних єпархіях та парафіях УГКЦ зокрема. Відчути себе частиною християнської родини допоможе й рубрика «Прохання про молитву»; щоденний дороговказ пропонують рубрика «Читання Святого Письма» і церковний календар на кожен день. Також саме на «ДивенСвіті» подаватиметься якнайдокладніша і найновіша інформація про підготовку й перебіг Світового Дня молоді, який відбудеться в серпні 2011 року в Мадриді.

«Цей сайт – спроба погляду на Божий твір – на світ – молодими очима, очима широко розплющеними, очима, які бачать, аналізують, дивуються, сумують, радіють, – каже о. Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ. – Ми не плануємо ані тепер, ані в майбутньому творити якусь конкуренцію відомим сайтам, зокрема соціальним мережам. Ми хочемо запропонувати християнам, насамперед молодим, разом шукати відповідь на питання про те, якою повинна бути поведінка Інтернет-користувача? Хочемо усі разом відкривати добрі й світлі сторони Інтернету, свідомо відкидаючи увесь негатив. Якщо Ви готові бути з нами – долучайтесь! Ваша думка, Ваш досвід, Ваш талант є дуже важливими!»
Офіційні сайти | Переходів: 2339 | Додав: Oleg | Дата: 16.06.2011

Хто ми є?

Ми молоді люди, які разом із своїм режисером - отцем Володимиром Сампарою бажаємо донести до усіх слухачів важливість утвердження в нашому суспільстві моральності, християнських цінностей, любові до Бога та Батьківщини.

А тепер запрошуємо Вас ближче познайомитись із нами: http://www.svitanok.te.ua/
Релігійні портали, ЗМІ | Переходів: 2204 | Додав: J. K. | Дата: 16.06.2011

14 вересня, у перший день нового літургійного року за східно-християнським календарем, стартував новий веб-сайт — Богословський портал (www.theology.in.ua) . Він є спільним проектом богословів різних християнських конфесій за підтримки РІСУ . 

«В Україні друкуються богословські книжки та журнали, захищаються дисертації та магістерські роботи, відбуваються богословські дискусії на форумах, конференціях і семінарах. Але формування сучасного академічного богословського дискурсу в Україні є незавершеним», — вважає Юрій Чорноморець, шеф-редактор Богословського порталу. 

«Акредитація Вищою атестаційною комісією спеціальності «богослов’я», — пише Ю.Чорноморець у редакторській статті, — вимагає від богословів України розвитку цілісного академічного дискурсу, для якого були б характерні такі суттєві властивості: 

• академічність, розвиток теології як науки;
• відкритість до діалогу, розвиток теології як творчості християн, здатних до відповідальних дискусій;
• толерантна презентація богословських інтерпретацій вчення християнських Церков без намагання богословів виступати від імені Церков або замість Церков;
• систематичність, тобто осмислення теологічних проблем в їх дійсній глибині, без намагань підмінити теологію як науку поверхневими оглядами проблематики;
• спрямованість на практичне життя християн в Україні та світі у часи постмодерну, знайдення християнських богословських відповідей на виклик цієї доби». 

На його думку, «існування цілісного і сучасного богословського дискурсу в Україні можливе перш за все завдяки зацікавленості самих богословів. Такий дискурс – це своєрідне громадянське суспільство академічних богословів, плід їхньої активності, їхній дарунок власним Церквам та Україні». 

Мета нового порталу полягає в сприянні «становленню повноцінного академічного богословського дискурсу в Україні, в стимулюванні його розвитку та в подальшому — досягнення українською богословською думкою зрілості та лідерських позицій в світовій теологічній думці». 

До редакції Богословського порталу увійшли науковці з різних конфесій, що, як наголосив Ю.Чорноморець, має гарантувати академічний і позаконфесійний підхід у роботі. «Ми також формуємо склад редакційної колегії, до якої запрошуємо знаних богословів, істориків, філософів, щоби вони допомагали нам творити якісний і корисний веб-продукт, — говорить шеф-редактор Богословського порталу. — Ми хочемо працювати на позитив, знайти спільну богословську основу як в історичному минулому, так і в сьогоденні».
Релігійні портали, ЗМІ | Переходів: 1257 | Додав: J. K. | Дата: 16.06.2011

Релігійний порталЦей проект, створено щоб віруючі люди знаходили новини, актуальні статті про Церкву, цікаву інформацію про українські храми і монастирі, чудотворні ікони та інші релігійні організації. 

Релігійний портал «Живої Вервиці» дає можливість кожному:

- замовити 30 і більше Служб Божих за своїх близьких чи знайомих, знаючи, що в їх намірі моляться священики та численна спільнота учасників молитовного братства Живої Вервиці;

- залишити власні свідчення про отримані ласки, а також ознайомитися зі свідченнями інших членів молитовного братства;

- відвідувачі сайту мають перевагу завжди бути в епіцентрі подій з життя Церкви в Україні і поза її межами. А також отримати відповіді на всі запитання, та обговорити теми, які хвилюють сучасну людину;

- переглянувши календар, не лише можна дізнатися про життя святого, якого день святкуємо, але і значення імені, Євангеліє дня і переглянути ікону;

- на сайті також є можливість скачати електронний варіант Біблії (в пер. о. Івана Хоменка), а також знайти посилання на різні духовні видання, що Вас зацікавлюють.
Релігійні портали, ЗМІ | Переходів: 1704 | Додав: J. K. | Дата: 16.06.2011

Почав  діяти веб-журнал «Християнин і світ». Головний редактор журналу Віктор Жуковський наголошує, що веб-журнал «Християнин і світ» відкриває більше можливостей для читачів та авторів. 


«Це більше різноманітного  контенту, покращення формату, ширший спектр тем – від політики до спорту, обмеження до матеріалів не існує. Однак не варто забувати про  два центри журналу – християнський вимір і фаховий підхід до проблеми крізь призму християнської інтерпретації».


За словами Віктора Жуковського, «Християнин і світ» покликаний давати компетентні відповіді на непрості запитання, які ставить перед сучасною людиною професійна діяльність у найрізноманітніших галузях. «Епіграф до журналу – «Бути, а тоді діяти» – виражає властиву динаміку морально ефективної діяльності людини: від внутрішнього до зовнішнього», – зазначив він.


У виданні «Християнин і світ» також планують розширювати кількість рубрик, сьогодні уже діє нова підрубрика «Есеї». Автором нової веб-версії журналу може стати кожен, хто може запропонувати власні  розв’язки питань, не залежно від галузі: «Той для кого християнські моральні цінності є визначальними у їхньому виборі», – наголосив Віктор Жуковський.

Релігійні портали, ЗМІ | Переходів: 1232 | Додав: J. K. | Дата: 16.06.2011

Сайт розповідає про життя парафії Зарваницької ікони Божої Матері УГКЦ с.Голдашівка
Храми і монастирі | Переходів: 905 | Додав: о.Михайло Будник | Дата: 24.02.2011

Слава Ісусу Христу
Сайт католицької мирянської спільноти Рух Назаретських Родин Київської Архиєпархії УГКЦ. Спільнота прямує до святості життя в дусі Святої родини. Ми прагнемо до виконання волі Божої в щоденному житті, служіння Церкві і ближньому. РНР проводить формаційні реколекції та зустрічі відповідаючи на заклик до нової євангелізації.
Офіційні сайти | Переходів: 1009 | Додав: о.Михайло Будник | Дата: 24.02.2011

«Паломництво» - це мандрівка до святих місць, під час якої мирянин поринає в глибину свого духовного життя через покуту, піст та молитву.

У ранні часи існування християнства був звичай відвідувати "Землю Обітувану", де Ісус Христос, Син Божий, був зачатий від Духа Святого, народився від Діви Марії, страждав при Понтії Пилаті, був розп'ятий, помер і був похований, зійшов у пекло. на третій день воскрес із мертвих і вознісся на небеса.

Миряни, котрі відвідали "Землю Обітувану" приносили "ПАЛОМИ" - це так зване пальмове віття, що в давніх часах було символом "оазису", місцем відпочинку та наявності життєдайної води. З часом цих мирян від слова "паломи" почали називати "ПАЛОМНИКАМИ". Згодом також почали називати паломниками тих, котрі мандрували по святих місцях, щоб втамувати спрагу словами істини. Паломництво в Україні, також називали "богомолінням і прощою".

вул. Винниченка 22а, м. Львів
Паломницькі центри | Переходів: 1290 | Додав: Адміністрація | Дата: 19.10.2010

Видавництво було засноване у 1987 році з ініціативи українських студентів Люблінського католицького університету в Польщі, які прагнули утвердити духовні цінності в сучасному світі. Видавництво прийняло назву «Свічадо» - свічник і дзеркало. Ідея назви до сьогодні не втратила свою властивість – віддзеркалювати світло Божої мудрості, відповідаючи на духовні потреби людини. З 1992 року видавництво переноситься до Львова, де з благословення Блаженнішого Мирослава Івана Кардинала Любачівського розпочинає свою діяльність при Монастирі Монахів Студитського Уставу. На початок 2008 року уже видано понад 700 назв загальним тиражем 3,5 млн. примірників
Видавництва | Переходів: 1497 | Додав: Адміністрація | Дата: 19.10.2010

Дрогобицька духовна семінарія (укр)
Навчальні заклади | Переходів: 1828 | Додав: - | Дата: 27.07.2010

Тернопіська вища духовна семінарія імені патріарха Йосифа Сліпого (укр)
Навчальні заклади | Переходів: 1672 | Додав: - | Дата: 27.07.2010

Львівська духовна семінарія Святого Духа (укр)
Навчальні заклади | Переходів: 2663 | Додав: - | Дата: 27.07.2010

1-20 21-40 41-41
Категорії розділу
Офіційні сайти [13]
Патріархат, митрополії, архиєпархії, єпархії
Релігійні портали, ЗМІ [20]
Релігійні інтернет-портали, ЗМІ
Храми і монастирі [2]
Сторінки храмів і монастирів УГКЦ
Навчальні заклади [4]
Навчальні заклади
Видавництва [1]
Видавництва
Паломницькі центри [1]
Паломницькі центри, організоване паломництво, паломництво, прощі
Новини
Пошук
Форма входу
Друзі сайту

Основа

Християнська МегаТека

The Book

Християнський світогляд

Світло для Сходу

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 61
Статистика

statistics

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0